www.pieknodlaciebie.pl - salon kosmetyczny ELILAH  Gliwice, ul. Fornalskiej 10
stylizacja paznokci                  kosmetyka                  makijaż permanetny                  o salonie
Salon kosmetyczny ELILAH: pielęgnacja ciała
Makijaż
MAKIJAŻ ŚLUBNY
 
 
     Dzień ślubu to wyjątkowy moment dla każdej Panny młodej, dlatego też każda chciałaby wyglądać wyjątkowo.
Suknia, fryzura, makijaż i dodatki to zasadnicze elementy, które powinny ze sobą współgrać. Nie zapominajmy jednak, że najważniejsza jest dobra zabawa, dlatego aby czuć się pewnie przyszła Panna Młoda powinna skorzystać z usług wizażysty.
Makijaż ma za zadanie podkreślić rysy, zatuszować ewentualne przebarwienia czy sińce pod oczami i co najważniejsze przetrwać całą noc, a więc powinien być wodoodporny, trwały, wykonany dobrymi kosmetykami. Niezbędne jest wykonanie przynajmniej jednego makijażu próbnego, aby dobrać kolory do budowy oka, kształtu twarzy i typu urody, przetestować kosmetyki (czy powodują uczulenia), a przede wszystkim uzgodnić z Panna Młoda czy czuje się w takiej wersji dobrze.
Wszystko musi być zaplanowane i ustalone wcześniej. Pamiętajmy, ze ślub ma być niezapomnianym dniem, zwykle uwiecznionym na zdjęciach i filmach. Obecnie szczególnie modne są kolory pastelowe, odcienie różu, beżu, kości słoniowej, lawendy z domieszkami szarości, złocistości, czekolady, jednak przy wyborze cieni należy pamiętać o kolorystyce dodatków.
Nie zapomnijmy o Panu Młodym, dyskretne przypudrowanie twarzy nie będzie widoczne, a doda przyszłemu mężowi pewności siebie. Będzie wówczas równie elegancki jak dama u jego boku.

Co Panna Młoda powinna wziąć ze sobą:

szminka lub błyszczyk do poprawy makijażu ust
puder w kamieniu do zmatowienia twarzy przed zdjęciami    

    

 
Zobacz także:
CMS by undicom.pl