www.pieknodlaciebie.pl - salon kosmetyczny ELILAH  Gliwice, ul. Fornalskiej 10
stylizacja paznokci                  kosmetyka                  makijaż permanetny                  o salonie
Salon kosmetyczny ELILAH: pielęgnacja ciała
MASAŻ ANTYCELLULITOWY
Masaż ten ma na celu niszczenie objawów cellulitu i usuwanie toksyn powodujących stan obrzęku i zmęczenia nóg. Stosowany jest zarówno w celach profilaktycznych jak i leczniczych. Doskonale działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Masaże antycellulitowe wykonywane są w serii dla osiągnięcia kompleksowego efektu (zalecana seria to ok 10 zabiegów). Masaż ten sprawia,ze skóra staje się bardziej napięta i pojędrniona.
Cellulit to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, wody i produktów przemiany materii. 
Siedzący tryb życia, zaburzenia hormonalne, złe krążenie krwi, nieprawidłowa przemiana materii i zła dieta - to wszystko, co potrzebne jest, aby po jakimś czasie "rozkoszować się" jego widokiem. Stopniowo skóra nabiera wyglądu "pomarańczowej skórki", stając się nierówna i gąbczasta. 
Jak uporac się z cellulitem?
Zawsze należy zacząć od zmiany diety - wiem że to trudne - bo mamy już jakieś przyzwyczajenia - ale należy zmieniać przyzwyczajenia i nawyki - tzn zmienić dietę, dodać więcej ruchu fizycznego i energicznych ćwiczeń. Odpowiednie zabiegi, wykonywane przeze mnie, za pomocą różnych specjalistycznych kosmetyków i wykonywane odpowiednią techniką manualną masażu- dadzą pozytywne efekty. 

Leczenie cellulitu jest kompleksowe, może być uciążliwe i jest długotrwałe. Konieczne jest przestrzeganie zasad zdrowego żywienia, higienicznego trybu życia i dużo ruchu fizycznego... 

Idealnym rozwiązaniem byłoby korzystanie z masażu z zastosowaniem odpowiednich środków do walki z cellulitem oraz stosowanie ich również w domu, rozsmarowując je samemu dwa razy dziennie – rano oraz wieczorem, po ciepłej kąpieli, przed snem.


Zobacz także:
CMS by undicom.pl