www.pieknodlaciebie.pl - salon kosmetyczny ELILAH  Gliwice, ul. Fornalskiej 10
stylizacja paznokci                  kosmetyka                  makijaż permanetny                  o salonie
Salon kosmetyczny ELILAH: pielęgnacja ciała
Pielęgnacje dla ciała: Oczyszczanie organizmu (Body Detox)
 Metoda detoksykacyjna pozwala na pozbycie się toksyn poprzez stopy. Ciało oczyszcza się, podczas gdy Ty siedzisz wygodnie, trzymając nogi w pojemniku wypełnionym ciepłą wodą. 
Pielęgnacje dla ciała: Modelowanie sylwetki
  • Wyszczuplanie
  • Ujędrnianie
  • Antycellulit
Pielęgnacje dla ciała: Depilacja laserowa za PÓŁ CENY
Zapraszamy 

Depilacja laserem diodowym LightSheer renomowanej firmy Coherent-Lumenis. Laser ten jest obecnie najnowocześniejszym,  zarazem najlepszym i jedynym na świecie urządzeniem do trwałej epilacji owłosienia. Epilacja laserem diodowym LightSheer trwale (na zawsze) usuwa owłosienie. Aby osiągnąć pożadany efekt należy zabieg powtórzyc co 4-6 tygoni ze względu na cykl rozwoju cebulek w mieszkach włosowych, które muszą być zupełnie wykształcone aby je usunąć.
Pielęgnacje dla ciała: Drenaż limfatyczny
Doskonały zabieg w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz w zwalczaniu cellulitu. Masaż próżniowy z głowicą kulową udrażnia naczynia limfatyczne, pobudza metabolizm, daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę.
Pielęgnacje dla ciała: zabieg owocowy
Zabieg z uzyciem produktów na bazie ekstraktów z owoców.
Pielęgnacje dla ciała: Algi morskie GUAM
 Preparaty zawierajace algi morskie GUAM nałożone na ciało odzywiają skórę, charakteryzuja się niezwykłą skutecznością w walce z cellulitem i otyłością. Unikalny skład błota Guam powoduje błyskawiczne wyszczuplenie i redukcję cellulitu.
Pielęgnacje dla ciała: Lifting RF

Lifting bezinwazyjny falami radiowymi RF, dzięki którym następuje stymulacja produkcji kolagenu do około 30% więcej, a istniejące włókna kolagenowe są skracane, stąd efekt liftingu. Utracona objętość powraca podnosząc policzki, powieki, wydatnie zwiększa napięcie skóry.
Efekt widoczny już po 1 zabiegu, ostateczny 3 do 6 miesięcy po zakończonej serii.
Obszar działania: twarz, szyja, dekolt, kobiecy brzuszek poporodowy, ramiona – motylki, obszar nadkolanow

Pielęgnacje dla ciała: PEELING CAŁEGO CIAŁA
Jest to zabieg głęboko oczyszczający, nawilżający, regenerujacy.
Doskonale rewitalizuje ciało. Rekomendowany przed innymi zabiegami specjalistycznymi na ciało w celu lepszej absorbcji preparatów jak również po lecie i po słońcu jako zabieg przywracający równowagę wysuszonej skórze.

Pielęgnacje dla ciała: ZABIEGI TECHNIKĄ BODY WRAP, UJĘDRNIENIE, WYSZCZUPLENIE...
Zabiegi dobierane indywidualnie, polegają na nakładaniu na ciało substancji aktywnych, ogrzaniu i utrzymaniu ich w podwyższonej temperaturze lub ochłodzeniu, jako terapia zimnem. 
Pielęgnacje dla ciała: MODELUJĄCA MASKA NA BIUST
 Po dodaniu aktywatora zamienia się i gipsową skorupkę, którą pozostawia się na ok 30 minut. Po zdjęciu maski skóra staje się miękka i nawilżona. Pozostaje wrażenie naprężenia skóry. Maska zwiększa efektywność stosowanych czynnych substancji.
Pielęgnacje dla ciała: MASAŻ GORĄCYMI MUSZLAMI Z FILIPIN
 PODRÓŻ W KRAINĘ RELAKSU

Natura podarowała nam kolejny klejnot. Klejnot, który pozwoli odzyskać nie tylko witalność, radość ducha, ale także sprawi, że przeżyjemy niezapomniane wrażenia.

Pielęgnacje dla ciała: MASAŻ ANTYCELLULITOWY
Masaż ten ma na celu niszczenie objawów cellulitu i usuwanie toksyn powodujących stan obrzęku i zmęczenia nóg. Stosowany jest zarówno w celach profilaktycznych jak i leczniczych. Doskonale działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu
Pielęgnacje dla ciała: MASAŻ KLASYCZNY
 MASAŻ KLASYCZNY - jest to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy - intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Masaż ten opiera się na pięciu grupach technik : 
Pielęgnacje dla ciała: MASAŻ RELAKSACYJNY
 Umiejętność relaksowania się jest bardzo cenna, szczególnie dzisiaj, kiedy sporo ludzi szuka pomocy u lekarzy z powodu dolegliwości związanych ze stresem, takich jak: bóle pleców, szyi, głowy, przemęczenie oczu, słaba zdolność koncentracji, depresja, nadpobudliwość, irytacja, wyczerpanie itd. 
CMS by undicom.pl