www.pieknodlaciebie.pl - salon kosmetyczny ELILAH  Gliwice, ul. Fornalskiej 10
stylizacja paznokci                  kosmetyka                  makijaż permanetny                  o salonie
Salon kosmetyczny ELILAH: makijaż permanetny
STYLIZACJA I ZDOBIENIE PAZNOKCI

  W naszym salonie wykonujemy przedłużanie paznokci metodą żelową bądź akrylową. Wykonane w ten sposób paznokcie mogą wyglądać bardzo naturalnie a przy okazji są dużo twardsze i bardziej wytrzymałe od naturalnych.
 Jest to świetne rozwiązanie dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji a także dla tych osób które muszą mieć codziennie nienaganny wygląd dłoni.
 Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Proponujemy również oryginalne zdobienia wykonywane z użyciem cyrkonii, brokatu, płatków srebra i złota oraz naklejek i biżuterii.
Kompleksową stylizację paznokci wykonuje uczestniczka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych mistrzostw przedłużania i stylizacji paznokci.

Jako uzupełnienie stylizacji paznokci, dla lepszego ogólnego efektu dłoni, polecamy okłady parafinowe.
Kąpiel parafinowa dłoni to doskonale nawilżający i odżywiający skórę i paznokcie, zabieg pielęgnacyjny. Przy użyciu produktów bardzo głęboko nawilżających parafina przywraca aksamitną miękkość skórze dłoni narażonej na codzienne działanie wielu negatywnych czynników.
 Ponadto parafina regeneruje objawy starzenia się skóry. Wpływa leczniczo na skórę, jak również na kości i stawy. Łagodzi stany zapalne na skórze, poprawia krążenie i wzmacnia tkankę łączną.

CMS by undicom.pl